Feladatok

  • Ajánlatok - Költségvetési kiírások kidolgozása, készítése
  • Beépítésre kerülő anyagok kigyűjtése tervekről, anyagok versenyeztetése, rendelése
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, beszállítókkal, vállalkozókkal
  • Árajánlatok bekérése együttműködő partnerektől, azok tartalmi egyeztetése
  • Döntés előkészítés, szerződések előkészítése, dokumentálás
  • Kivitelezők munkájának ellenőrzése terepen
  • E-napló vezetése

Elvárások

  • Építőipari technikum
  • Legalább két éves releváns tapasztalat
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Microsoft Office alkalmazások használata
  • Jó probléma megoldó képesség
  • Rugalmas, agilis személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK, GYAKORLATI IDŐT BIZTOSÍTUNK!

Előnyt jelent

  • Közbeszerzési eljárásokban szerzett tapasztalat
  • TERC ismerete

Amit kínálunk

  1. Hosszútávú, stabil munkahely
  2. Céges gépjármű, Laptop, Telefon használat
  3. Tanulási, fejlődési lehetőség cégen belül
  4. Biztos, kiszámítható, a magyar piacon kiemelkedő jövedelem
  5. A magabiztos munkavégzéshez szükséges képzés a betanulás ideje alatt
  6. Saját irodai munkaállomás igényes környezetben és felszereléssel

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

2008 óta működő, generál kivitelezéssel foglalkozó cég.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!

Cégnév: IM Product Kft.