Feladatok

  • kivitelezési munkák irodai háttér támogatása
  • mennyiségi számítások
  • tervek felülvizsgálata
  • árajánlatok készítése
  • ütemtervek készítése

Elvárások

  • Minimum középfokú építőipari végzettség
  • Építész rajzok ismerete
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Pontosság precizitás, hatékony munkavégzés

Előnyt jelent

  • Építőipari tapasztalat
  • Kivitelezési gyakorlat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Probléma megoldó készség

Amit kínálunk

  • Fiatal dinamikus csapat
  • Előrelépési, fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés

Céginformáció

Ha növekvő tőkeerős magasépítési cégnél szeretnéd hasznosítani az építőipari kivitelezésben szerzett tapasztalatait és szakmailag motiválja a minőségi létesítmények kivitelezésében való részvétel, akkor Önt keressük. Cégünk  mosonmagyaróvári székhelyű stabil, folyamatosan fejlődő  kivitelező társaság. Jelenleg a mosonmagyaróvári irodánkba (9200 Mosonmagyaróvár, Bükk utca 6. )  keresünk műszaki előkészítő munkatársat.

Fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével kérjük megküldeni.

Cégnév: SZABÓ ÉS TÁRSA BELSŐÉPÍTÉSZETI Korlátolt Felelősségű Társaság