Feladatok

  • Az egyetem munka és környezetvédelmét, valamint polgári- és katasztrófavédelmét érintő szabályozások kidolgozásának előkészítése, kidolgozásában való részvétel, szükség szerinti módosítási javaslatainak előkészítése.
  • Hatósági ellenőrzéseknél az ellenőrzés feltételeinek biztosítása, az ellenőrzéseken személyes részvétel.
  • Felügyelete alá tartozó terület működésének megszervezése, irányítása, a munkafolyamatok, a feladatellátás rendjének kialakítása, írásos rögzítése.
  • Költségvetési tervekhez, beszámolókhoz, valamint a különböző egyetemi bizottságok részére történő előterjesztésekhez adatszolgáltatás, részvétel az előkészítésben.
  • Munkavédelmi és munkaegészségügyi szaktevékenységnek minősülő feladatok ellátása.
  • Az egyetemi gazdálkodó és szervezeti egységek munkavédelmi feladatainak segítése.
  • Az egyetemi munkavédelmi megbízottak részére támogatás nyújtása.
  • Az egyetemi gazdálkodó szervezeteknél - előzetes egyeztetést követően – munkavédelmi szemle tartása.
  • Részvétel a munkavédelmi ellenőrzéseken, kapcsolattartás a hatóságokkal.
  • Az Egyetem felújítási, rekonstrukciós, építési terveinek munka- és környezetvédelmi szempontú véleményezése, részvétel az átadás-átvételi eljárásain.
  • A Kancellária szervezeti egységeinek munka- és környezetvédelmi feladatainak ellátása.

Elvárások

Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:

  • Erkölcsi bizonyítvány

Egyéb pályázati feltétel meghatározása:

  • Középfokú munkavédelmi végzettség

Céginformáció

A több mint 240 éves múltra visszatekintő Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem vezető szerepet tölt be a felsőoktatásban. Campusunk a  Szabadság-hídtól egészen a Petőfi-hídon túl húzódik számos műemlék épülettel, parkos sétányokkal a budai rakparton. Egyetemünk nyolc karán, tudományos és kutató intézményeiben közel 22.000 magyar és külföldi hallgató részesül oktatásban. Az Egyetem működését a Kancellária, mint szolgáltató szervezeti egység támogatja.

Munkavégzés helye: 1111 Budapest, Egry József utca 20-22.

Betöltendő állás jogviszonya: Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.)

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája:

  • Határozatlan,
  • Általános,
  • Teljes munkaidő

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

  • Szakmai önéletrajz
  • Végzettséget, képzettséget igazoló okiratok és nyelvtudást igazoló okiratok másolata
  • Nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak pályázattal összefüggő kezeléséhez

A pályázat benyújtásának határideje: 2024.09.26.

A pályázat elbírálásának módja:

A pályázatban foglalt és maradéktalanul beküldött dokumentumok fényében tekintjük érvényesnek a jelentkezést.

A pályázat elbírálásának határideje: 2024.10.03.

Állás tervezett betöltésének időpontja: azonnal betölthető

A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információk:

A "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk jelentkezésüket a fenti dokumentumokkal. Jelentkezéskor a pozíció megnevezése mellett található azonosítószámot kérjük feltüntetni. Amennyiben a pályázati felhívások szövegében eltérés található, az Egyetem honlapján közzétett kiírás szövegét kell irányadónak tekinteni. Végzettségtől, gyakorlattól és projektektől függően az illetmény munkáltatói döntés alapján pozitív irányban eltérhet a törvényi minimumhoz képest.