Feladatok

A munkavédelmi specialista részlegével együtt felelős az egészséges és biztonságos munkakörnyezet kialakításáért és megtartásáért a munkavállalók számára, a munkabalesetek minimalizálásáért; a helyi szabályozások, törvények folyamatos nyomon követése, betartása és betartatása mellett.
  • elsődleges és ismétlődő munkavédelmi oktatások tartása
  • rendszeres munkavédelmi ellenőrzések tartása a vállalat területén; auditok levezénylése
  • folyamatos törekvés a munkabalesetek számának csökkentésére, ez irányú akciótervek és intézkedések végrehajtása
  • munkabalesetek, események kivizsgálása, szükséges intézkedések meghozatala
  • kockázatértékelések készítése, gépek üzembehelyezése és felülvizsgálata
  • egyéni védőeszköz-juttatás rendjének megállapítása
  • az egyes pozíciókban történő munkavégzés egészségügyi feltételeinek kidolgozása, éves (vagy változás esetén gyakoribb) felülvizsgálata
  • a munkavédelemre vonatkozó szabványi megfelelés ellenőrzése és betartatása
  • a külsős biztonsági szolgálat koordinálása
  • az üzemorvosi szolgáltatás koordinálása
  • üzembiztonsággal kapcsolatos események, incidensek kivizsgálása, kezelés

Elvárások

  • felsőfokú munkavédelmi végzettség (munkavédelmi szakmérnöki végzettség előnyt jelent)
  • min. 4-5 év munkavédelem területén szerzett tapasztalat
  • gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • vezetőként, csoportvezetőként szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel!
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás (német nyelvtudás előnyt jelent)
  • B-kategóriás jogosítvány
  • MS-Office ismeretek
  • kiváló kommunikációs készség, jó problémamegoldó képessé

Amit kínálunk

  • 30 Ft/km bejárási támogatás vagy bérlet 86%-os támogatása
  • Br 80.000,- Ft jelenléti jutalom
  • Teljesítményalapú és céges bónuszok
  • Dolgozói ajánlási program
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Vállalati nyelvoktatáson való ingyenes részvétel és egyéb képzési lehetőségek
  • Nagyfokú fejlődési lehetőség egy multinacionális faipari cégben

Céginformáció

A FALCO Zrt. 2007 óta a Kronospan tagja, ami a magas minőségű faipari laptermékek és kapcsolódó termékek vezető gyártójaként világszerte 40 telephellyel rendelkezik.
Folyamatos terjeszkedéssel kívánjuk pozíciónkat erősíteni a piacon, ehhez pedig elkötelezett munkatársakra és vezetőkre van szükségünk, akik felelősségteljes cselekedeteikkel képesek eredményeket elérni.

Amennyiben az általunk kínált lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.
Cégnév: FALCO Zrt.