Feladatok

Mindennapi feladataink ellátására keresünk 1 fő munkagépkezelőt.
A gépkezelői munkakörhöz tartozik a mindenkori KRESZ és biztonsági előírások betartása mellett a gép műszaki állapotának ellenőrzése , működési zavarainak, hibáinak meghatározása, munkagép körül esetleges kisebb feladatok ellátása.
A gépjármű rendszeres ápolása, tisztán tartása. A tevékenységéhez tartozó dokumentumok szakszerűen vezetése ( gépüzemnapló, üzemanyag nyilvántartás)

Elvárások

Gépkategóriák:
Traktoralapú univerzális földmunkagép kezelő (1111)
Gumikerekes kotró -kezelő (1212)
 Lánctalpas kotró – kezelő (1222)
 Jogosítvánnyal rendelkező munkatársat keresünk.
 Önálló munkavégzés
 Mélyépítési területen szerzet 2-3 év tapasztalat.

Előnyt jelent

Földmunkagépek ismerete
„B” kategóriás jogosítvány
vibrációs henger; targonca vezetői  jogosítvány
Rugalmasság
Precizitás

Amit kínálunk

Állandó délelőttös műszak rend
Szabad hétvége
Munkába járási támogatás
Versenyképes fizetés
Stabil hosszútávú munkavégzés
Munkaruházat, és egyéni védőfelszerelések

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

E-mail-ben szakmai önéletrajz szükséges.
Cégnév: N-ferrum Kft.