Feladatok

Asszisztensi és adminisztratív feladatok ellátására keressük munkatársunkat üzemvezető kolléga munkájának segítésére.
Feladatok:

  • Beérkező üzleti hívások és üzenetek fogadása, megrendelések felvétele
  • Ajánlatok előkészítése, munkaszámok generálása
  • Munkalapok előkészítése, adminisztrálása, munkaidő nyilvántartás vezetése
  • Számlázás előkészítése, utókalkulációk elvégzése
  • A részleg belső ISO dokumentumok használatának és meglétének ellenőrzése, ISO szerinti dokumentálás és adatrögzítés elvégzése
  • Vállalatirányítási rendszerben történő munkavégzés
  • Készletezés ellenőrzése (javítás során felhasznált anyagok)
  • Üzemvezető munkájának támogatása, riportok készítése, tárgyalások előkészítése, üzleti levelek írása
  • Gépek és eszközök dokumentációjának kezelése, megőrzése

Elvárások

  • Angol vagy német kommunikáció szintű nyelvtudás
  • Érettségi
  • B kategóriás jogosítvány
  • Office használat, haladó szintű
  • precíz munkavégzés, kitűnő szervező készség

Előnyt jelent

Műszaki területen szerzett tapasztalat és/vagy képesítés
Gyors és gépírás
Középfokú nyelvvizsga (angol vagy német)
ECDL vizsga

Amit kínálunk

Megbízható, magántulajdonban lévő középvállalkozás vagyunk. Stabil, állandó munkahelyet nyújtunk, megfelelő bérezéssel. Bejárási költségtérítést és mobiltelefont biztosítunk kollégáinknak.

  • Oktatások
  • Szakmai tréningek, fejlődési lehetőség, fiatalos csapat
  • Versenyképes, bejelentett bérezés
  • Utazási támogatás biztosítása

Téged várunk csapatunkba!

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

A D.E.E.T. Kft. (Daru Express Euro Transz vegyesipari szállító és útvonalszervező Kft.) 1982. óta működő, teljes egészében magyar tulajdonban álló társaság, melynek székhelye és telephelye az M0 autóút mellet, Üllőn található.
1990 óta haszongépjárművek, autódaruk, munkagépek javításával, karbantartásával, valamint teljeskörű felújításával foglalkozunk saját 10.000m2-es modern szerelő-javító üzemekkel ellátott üllői telephelyünkön.
Megrendelői körünk bővülése miatt keressük új munkatársainkat, hogy a megnövekedett javítási, karbantartási munkáinkat gyorsan, versenytársainkhoz képest hatékonyabban végezzük el.

Szakmai önéletrajzzal, végzettséget igazoló dokumentummal, bérigénnyel.

Cégnév: D.E.E.T. KFT.