Feladatok

Motoros boltunk szerviz részlegébe motorszerelő, összeszerelő kollégát keresünk!

Fiatalos, nagyszerű csapatba várjuk az új szakemberünket, cross motorok, motorok, quadok, robogók teljeskörű szervizeléséhez, javításához, időszakos karbantartásához.
Előrelépési lehetőséget biztosítunk a szerviz részleg vezetéséhez is. (Időpontok kezelése, árajánlatok, beszerzések, külsős munkák szervezése)
Lehetőség van összeszerelő (járművek beüzemelése) pozícióra is jelentkezi!

Jól felszerelt szerviz rész, fiatalos csapat, megbízható cég vagyunk!

Munkaidő: Hétfő - Péntek: 08:00 -17:00H, minden második Szombat: 08:00-13:00.
Munkavégzés helye: Nyíregyháza, Debreceni út 180. - Jász-Motor

Várjuk a kedves jelentkezőket fényképes Önéletrajz beküldésével!

Elvárások

-Szakértelem
-Autó- vagy motorszerelői tapasztalatok
-Önálló munkavégzés, probléma megoldó képesség
-Megbízhatóság

Előnyt jelent

-Szakmai tapasztalat, szakértelem
-Hasonló munkakörben szerzett referenciák
-Elektronikai ismeretek
-Akár vezetői készségek
-Autó-, motorszerelői végzettség

Amit kínálunk

-Szép, teljesen felszerelt szervizt
-Fiatalos csapatot
-Versenyképes, hosszútávú bejelentett munkahelyet és fizetést
-Megbízható, stabil hátteret

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Parkoló

Céginformáció

Cégünk számára fontosak a megfelelő kollégák szakértelme, hogy a vásárlóinknak is a legjobb szolgáltatást nyújthassuk! Célunk a szervizünk bővítése, fejlesztése, amelyet olyan abíciózus kollégákkal szeretnénk elérni, akik szeretnének egy jó cél megvalósításában részt venni!

Fényképes Önéletrajz beküldésével!
Rövid határidőn belül értesítjük a sikeres pályázókat, akiket egy interjú alkalmával ismerünk meg!
Cégnév: Jászmotor Kft