Feladatok

- a mikrobiológiai minták feldolgozása során keletkezett üvegáruk, eszközök gépi és kézi mosogatása
- hulladék tároló edények mozgatása
- a laboratórium, iroda, közösségi helyiségek takarítása
- a laboratóriumban használatos öltözékek, védőöltözékek mosása, vasalása

Elvárások

- fizikai terhelhetőség
- monotonitástűrés
- önálló munkavégzés
- csapatmunkára való nyitottság

Előnyt jelent

- hasonló területen szerzett tapasztalat (nem feltétel!)

Amit kínálunk

- kulturált munkakörnyezet
- szakmai körökben elismert laboratórium munkájában való részvétel
- béren kívüli juttatások (bérlet, cafeteria)

Céginformáció

1990 óta működő-, hatósági engedélyekkel (NNGYK, NÉBIH, NAH) rendelkező mikrobiológiai laboratórium

fényképes önéletrajz
Cégnév: PHARMAVALID Kft