Magyar Közút Nonprofit Zrt.

Minőségvizsgálati munkatárs

A Magyar Közút Nonprofit Zrt., dolgozói létszáma és gazdasági mutatói alapján egyike az ország első tíz állami vállalatának. Ha bennfentesként akarod szelni a hazai közutakat és szívesen dolgoznál egy biztonságos, családbarát, innovációra nyitott, nagymúltú cégnél, tudj meg többet álláshirdetésünkből. Egy csapatként azon dolgozunk, hogy a közúti közlekedésben résztvevők utazási élményét jobbá tegyük.  6000-en már a Közutat választották, legyél te a következő!
#legyelteiskozutas

Az alábbi feladatokban számítunk rád:

A POZÍCIÓHOZ TARTOZÓ FELADATOK: * laboratóriumi aszfaltvizsgálatok végzése * egyéb vizsgálati feladatok végrehajtása a laboratóriumban; A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ SZÜKSÉGES FELTÉTELEK: * középiskolai érettségi * számítógépes MS office alapismeretek AZ ELBÍRÁLÁSNÁL ELŐNYT JELENT: * jártasság építőipari anyagvizsgálatokban * vegyipari technikum * több éves laboratóriumi szakmai tapasztalat A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK KEZDETE 2024. NOVEMBER 4. JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ 2024. OKTÓBER 15.

Előnyt jelent, ha

  • jártasság építőipari anyagvizsgálatokban
  • vegyipari technikum
  • több éves laboratóriumi szakmai tapasztalat
  • Amit kínálunk

  • önálló, felelősségteljes munkakörben dolgozhatsz egy családbarát munkahelyen,
  • ahol vállalati rendezvények és sportprogramok segítik a csapatszellem kialakulását
  • fizetés versenyképes, plusz juttatási csomag
  • számos izgalmas dologgal találkozhatsz, melyet eddig biztosan nem tudtál/nem gondoltál a Közútról
  • a közutas életérzésért látogass el Face- és Insta-oldalunkra! Pontos információkat a oldalon találsz!
  • Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Laboros
    • Minőségellenőrzés

    Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.