A Woco Ipartechnika Kft. egy német autóipari cég, akik műanyag fröccsöntéssel és szereléssel foglalkoznak világszerte.

Feladatok:

  • Napi riportok készítése
  • Belső auditokon való részvétel
  • Céges adatbázisok kezelése
  • Ellenőrzési utasítások felvitele a belső rendszerbe
  • Reklamációkezeléssel kapcsolatos adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony felsőfokú intézményben
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Angol legalább középfokú nyelvvizsga, aktív tudás

Munkaidő

  • Hétfő-péntek, 8:00-17:00 óra között heti minimum 25-30 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó diákbér: 2000 Ft/óra
  • Lehetőség szakmai fejlődésre
  • Hosszú távú diákmunka
  • Diplomamunka megírásában való segítségnyújtás

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "Munkaidő" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a megadott e-mail címemen.
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet