Feladatok:

• Vevői reklamációk kezelése, beszállítói nemmegfelelőségek feltárása
• Gyártási tevékenység folyamatos monitorozása a megfelelő minőség érdekében
• Részvétel a beszállító fejlesztési folyamatokban
• Belső minőségbiztosítási folyamatok fejlesztése
• Termékellenőrzési dokumentáció készítése
• Aktív részvétel, javaslattétel a selejtcsökkentés érdekében
• Munkatársak oktatása, motiválása
• Gyártási minőség és vevői elégedettség folyamatos javítása
• Kapcsolattartás a társosztályokkal
• Munkakörrel kapcsolatos adminisztráció, jelentések, statisztikák készítése/követése

Elvárások:

  1. Végzettség:

    Felsőfokú műszaki végzettség

    Hasonló munkakörben / minőségirányítási területen szerzett tapasztalat

  2. Nyelvtudás:

    Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás (angol előny)

  3. Számítógépes ismeretek:

    MS Office felhasználó szintű ismeretek

  4. Munkavégzési képességek:

    • Műszakirajz olvasási készség

    • Mérőeszközök használata

    • Önálló munkavégzésre való képesség

    • Fegyelmezettség és pontosság

    • Eredményorientáltság

  5. Személyes készségek:

    • Kiváló helyzetértékelés és problémamegoldó képesség

    • Magabiztos fellépés és hatékony kommunikáció

Amit kínálunk:

Határozatlan idejű munkaszerződés (alkalmazotti jogviszony)
Hosszú távú, biztos munkalehetőség nemzetközi, modern környezetben
Fiatalos csapat
Kiemelkedő bérezés megállapodás szerint
Útiköltség támogatás

Egyéb információ az állásról:

Munkaidő: 8:00 - 17:00 - ig

Helyszín: Dévaványa

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Zselyke Sík