Feladatok:

-Mindennapi munkájának kiemelt része a fröccsöntött termékek vizuális elfogadása termékindítás után, nemmegfelelőségek, reklamációk kezelése.

-Gyártási folyamat ellenőrzése termelési területen.

-Aktív kapcsolattartás termelési és támogató területekkel, valamint társosztályokkal.

-A munkájához kapcsolódóan különböző számítógépes programok használata, például SAP és Office.

Elvárások:

-Középfokú végzettség.

-Alap számitógépes ismeretek. (excel, SAP, outlook)

-Jó kommunikációs képesség.

-Folyamatos 4 műszak vállalása.

-Minőségellenőr tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • 100%-ban bejelentett főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal

  • Jó hangulatú, családias legkör.

  • Kiemelkedő havi alapbér!

  • Adókedvezmények, juttatások (havi bónusz)

  • Cafetéria már próbaidőtől!

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Czifra Boglárka