Fürge Diák Iskolaszövetkezet

Minőségbiztosítási mérnök gyakornok - Diákmunka

Partnerünk egy vezető német vállalat, amely a nyílászárókhoz és ablaktechnológiákhoz kapcsolódó termékek területén tevékenykedik. A cég széles termékskálát kínál, beleértve az ablak- és ajtóvasalókat, zsanérokat, tolóajtó- és ablakrendszereket, valamint kiegészítő termékeket. A cég globális jelenlétével hosszú évek óta biztosítja a minőségi ablak- és ajtótechnológiát az építési projektek számára világszerte.
Jelenleg személyre szabott gyakornoki programjukba keresik minőségügyi mérnök gyakornok kollégájukat. Csatlakozz és használd ki a lehetőséget, hogy modern technológiák, és tapasztalt kollégák tudása által bővülhet szakmai tudásod és tapasztalatod!

Főbb feladatok, munkák

  • Standard minőségügyi mérések elvégzése (meglévő és új termékek bevezetése kapcsán)
  • Részvétel bejövő árú ellenőrzésében és mérések végzésében
  • Részvétel mérésekhez kapcsolódó dokumentáció elkészítésében
  • Részvétel optikai mérőberendezés mérőprogramírási és tesztelési feladataiban

MIÉRT MINKET VÁLASSZ?

  • Izgalmas és kihívásokkal teli feladatokkal ismerkedhetsz meg.
  • Partnerünk gyakornoki programja személyre szabott, kifejezetten a te tudásod és motivációid köré szervezik munkafeladataidat.
  • A heti munkaidő rugalmasan, változóan szervezhető, hogy az egyetemi kötelezettségeidnek is meg tudj felelni

  • Aktív vagy passzív (25 év alatti) NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel,
  • Felsőfokú tanulmányokat folytatsz műszaki területen,
  • Alapfokon beszélsz németül, vagy angolul,
  • Heti 30-40 óra vállalása nem jelent számodra problémát,
  • Érdeklődés és lelkesedés a műszaki kihívások, mechanikai és mechatronikai rendszerek iránt,
  • Önálló és proaktív vagy, de képes vagy csapatban is dolgozni
  • Nyitott vagy a "régi motoros" kollégák tudására, szívesen tanulsz másoktól

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Méréstechnika iránti érdeklődés, mérési tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Műszaki munkatárs

Jelentkezz önéletrajzod feltöltésével, mi pedig néhány napon belül felvesszük veled a kapcsolatot, pályázati anyagod alapján!