Feladatok

  • Minőségi rendszerek kidolgozása és fenntartása
  • Minőségügyi auditok végzése és az eredmények kiértékelése.
  • Minőségellenőrzési folyamatok javítása és hatékonyságuk növelése.
  • Hibaelhárítás és problémamegoldás a minőségi szabványok betartása érdekében.
  • Minőségi oktatás és tréningek szervezése a dolgozóknak.
  • Jelentések, dokumentációk készítése
  • Együttműködés a termelési és fejlesztési csapatokkal a minőségi követelmények teljesítése érdekében.

Elvárások

  • Min. 3-5 éves autóiparban szerzett minősébiztosítási mérnöki tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló problémamegoldó és analitikus képesség
  • Kommunikációs és tárgyalási készségek.
  • SPC DE CPk rendszerismeret

Előnyt jelent

  • Felsőfokú szakirányú végzettség és/vagy ezzel egyenértékű leinformálható szakmai tapasztalat
  • Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Autóipari tapasztalat
  • APQP, PPAP, FMEA, MSA, SPC, 8D, IATF 16949, CQI11 CQI23 rendszerek közül bármelyik ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Kemény munkádat kiemelkedő bérezéssel jutalmazzuk
  • Havi prémium és teljesítményalapú negyedéves bónusz elérési lehetősége
  • Munkavállalói ajánlási bónusz
  • Kiemelt munkába járási költségtérítés
  • Céges mobiltelefon és laptop
  • Figyelünk a munka és magánélet egyensúlyára: hétfőtől péntekig történő munkavégzés, tervezhető szabadidővel
  • Céges képzéseken való részvétel és fejlődési lehetőség, cégcsoporton belül akár külföldön is
  • Céges rendezvények és csapatépítők
  • Dinamikusan fejlődő nemzetközi környezet
  • Segítőkész és összetartó csapat, lendületes támogató vezetőséggel

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Cégünk a Mobility Electrification Solutions partnere, világelső az elektromos járművek személyre szabott összekapcsolási és nagy pontosságú rendszermegoldásainak tervezésében és gyártásában. A vállalat teljes mértékben elkötelezett a mobilitási piac iránt, és agilisan képes gyorsan cselekedni az EV OEM-ek igényeinek megvalósításában, a terméktől, a folyamattól a gyártásig globális szinten. ENNOVI felgyorsítja az EV piaci ügyfelek ötleteit és követelményeit az akkumulátorrendszerek, az áramellátás és a jelek összekapcsolási igényeinek teljes körű kompetenciái révén. A szingapúri székhelyű ENNOVI több mint 8 000 alkalmazottat foglalkoztat 15 telephelyen világszerte, ahol minden tevékenysége társadalmilag felelős, minimális környezeti hatással jár.

ENNOVI

Villamosítson gyorsabban.

A “Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük, csatolja angol, valamint magyar nyelvű önéletrajzát.

A jelentkezésével elfogadja, hogy az önéletrajzát, és az abban szereplő adatait, a jelentkezésétől számított egy évig az Ennovi Energy & Power Solutions Hungary Kft. nyitott pozíciókkal összefüggésben kezeli és tárolja.

Cégnév: Ennovi Energy & Power Solutions Hungary Kft.