Feladatok:

- Minőségügyi kapcsolattartás vevőkkel, társosztályokkal, fejlesztőkkel

- Termékjóváhagyás és a kapcsolodó folyamatok koordinálása, lebonyolítása

- Reklamációk kezelése - fogadás, jelentés készítése, korrektív intézkedések felügyelete

- Vevői auditok lebonyolítása

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség (Műszaki szakirány)

- Aktív angol nyelvtudás

- Minőségirányítási Szakmérnök végzettség

- Auditori ismeretek (IATF, VDA 6.3)

- OE követelmények (CSR, PPAP/APQP); 8D ismeret

Amit kínálunk:

  • Cafeteria: nettó 200,000 / év (SZÉP kártya)

  • Étkezés támogatás: nettó 16,500 / hó (SZÉP kártya)

  • Utazás: ingyenes céges buszjárat (Budapestről is)

  • Lakhatás: térítésmentes szállás (saját szállónkon)

  •  Gépkocsi támogatás: ahonnan nincs céges busz

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Szabó-Váradi Anna