A General Electric 21 éve zöldmezős beruházásként építette fel gyárát Veresegyházon, amely mára a GE Gas Power USA-n kívüli legnagyobb, stratégiai jelentőségű gyárává nőtte ki magát. Ebben a teljesen digitalizált üzemben állítják elő és újítják fel a GE ipari gázturbinák különleges ötvözetből készült alkatrészeit és végzik a gázturbinával működtetett kis és közepes erőművek összeszerelését, tesztelését, amelyek háztartások ezrei és ipari vállalatok számára is megbízható energiaellátást biztosítanak.

Ismerjétek meg a gyár működését egy kicsit jobban ezen a rövid videón keresztül:

Feladatok:

  • Aktív részvétel egy multinacionális vállalat mérnökségi munkájában
  • Nemzetközi kapcsolatépítés, folyamatos kommunikáció tapasztalt, külföldi tervező mérnökökkel
  • A valós minőségügyi problémák kivizsgálásában és megoldásában való részvétel
  • A legjobb 3D tervező programok (NX, Inventor, GOM) megtanulása és alkalmazása
  • Az ipari megmunkálás csúcstechnológiáinak megismerése az egyetemes gépektől a robotokig
  • SAP rendszerismeret elsajátítása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony műszaki vagy mérnöki karon
  • Min. középszintű angol nyelvtudás
  • Magabiztos MS Office ismeret

Munkaidő

  • Heti minimum 20 órában végezhető diákmunka
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Amit biztosítunk

  • Rugalmas munkaidő a tanulmányaid mellett, figyelembe véve a frekventált tanulmányi időszakokat
  • Céges buszhasználat Budapestről és Veresegyház környékéről vagy üzemanyagtámogatás gépjárművel történő bejárás esetén
  • Kedvezményes étkezés a gyár éttermében
  • Focipálya, szauna, squash, konditerem kedvezményes használata a gyár területén a megmaradt energia levezetésére
  • Csapatépítő programok
  • Céges laptop és telefon
  • Tapasztalatszerzés a Lean módszerek használatában
  • Beilleszkedés egy fiatalos mérnökségi csapatba
  • Önálló projekteken dolgozhatsz és folyamatos fejlődhetsz
  • Tanulmányaid elvégzése után főállású lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Bruttó 2400 Ft/óra diákbér

Előnyt jelent:

  • Nyitott gondolkodásmód és energikus személyiség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Proaktív hozzáállás
  • Csapatmunka
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Rendszerben való gondolkodás

Ha tanulmányaid mellett szeretnél egy lendületes mérnök csapat tagjaként megismerkedni valós mérnöki feladatokkal, szeretnél a mérnökök között tanulva tudást és tapasztalatot szerezni, kipróbálni magad és szeretnél a jövőben a GE-nél dolgozni jelentkezz a következő elérhetőségen, hogy egy rövid interjút követően megkezdhessük a közös munkát.
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet