Prohuman állás

Feladatok:

  • Aktív részvétel a hibaelemzés, a problémamegoldás, a korrekció és megelőző intézkedések végrehajtása és a hatékonyság ellenőrzése során
  • Vevői reklamációk kezelése
  • Belső auditok végrehajtása
  • Külső auditok koordinálásában való részvétel
  • Heti, havi riportok összeállítása, oktatások megtartása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Magabiztos német és/vagy angol nyelvtudás
  • SAP R3, illetve rajzoló, szerkesztő programok ismerete
  • Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • MS Excel magabiztos használata
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Teljesítmény bónusz
  • Hűségbónusz
  • Cafeteria
  • Kiemelkedő bejárási támogatás
  • Home office lehetőség betanulási időszakot követően

Cégnév: Prohuman Kft.