Minőségbiztosítási mérnök

Csatlakozz Partnerünkhöz akik a nagyfrekvenciás és száloptikás megoldások globális gyártója!

Feladatok:

  • A reklamációk analízisére létrejött csapatban moderátori szerepkör betöltése,
  • Minőségügyi akciók összefogása, dokumentálása, és határidejének folyamatos nyomon követése
  • A selejtarányok és PPM elemzése és javítása
  • Részvétel a változás menedzsment folyamatokban
  • Poka-Yoke funkciók bevezetése
  • A termékbevezetési és mintagyártási folyamatok támogatása
  • Vizsgálati tervek aktualizálása a problémamegoldási folyamat kimeneteinek függvényében
  • A reklamációkhoz tartozó válogatási-, és utómunkálási tevékenységek definiálása és koordinálása

Elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • Műszaki rajz ismeret
  • Autóiparban szerzett minőségbiztosítási mérnök tapasztalat
  • Aktív német és/vagy angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
  • Önálló, precíz, pontos munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Egyéni és csapatmunkában történő munkavégzés

Amit kínálnak:

  • Versenyképes alapbér
  • Alapbéren felüli bónusz
  • Céges buszjárat költségmentesen igénybe vehető
  • Folyamatosan fejlődő multinacionális környezet
  • Folyamatos előrelépési lehetőséget biztosítunk

Munkavégzés helye

Nyírbátor

Cégnév: EasyHiring Services Kft.