Feladatok

  • faiskolánkban használt mezőgazdasági gépek karbantartása és javítása
  • rakodógépek és földlabdázó gépek karbantartása és javítása
  • ezeknek a gépeknek a kezelése

Elvárások

  • mezőgazdasági gépszerelői tapasztalatok
  • csapatban is tudsz dolgozni
  • B kategóriás jogosítvány saját autóval

Előnyt jelent

  • hegesztési ismeretek
  • előny ha van C esetleg E kategória

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés
  • munkába járási támogatás
  • stabil háttér, egész éves bejelentett munka

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

35 éves faiskola vagyunk Sopronhorpácson. Speciális nagy méretű dísznövények nevelésével és értékesítésével foglalkozunk. Ha szeretsz a szabadban, természetes környezetben egy vidám csapatban dolgozni itt a helyed.

Magyar nyelvű fényképes önéletrajz.
Cégnév: ÖKOPLANT Kft.