Feladatok:

Áltános takarítási feladatok elvégzése (öltöző,dohányzó,mosdók)

Elvárások:

MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉG

4-6 órás munkarend vállalása (reggel 7 és 16 óra között)

A munkarend érint hétvégi munakvégzést is

Fizikai teherbírás

A raktár csak AUTÓVAL MEGKÖZELÍTHETŐ helyen van ,így a SAJÁT AUTÓ elengedhetetlen a munkavégzéshez!

Amit kínálunk:

Versenyképes bérezés

Heti rendszerességel zöldségcsomag

Tisztító eszközöket és munkaruhát biztosítunk

Egyéb információ az állásról:

Munkavégzés helye: FELSŐPAKONY

4 vagy 6 órás munkavégzés

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Dér Melinda