Hazai vezető elektronikai ipari partnerünk csapatába keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

Mechanikus vagy elektromos karbantartó

Miért érdemes jelentkezned?

  • Mert egy hazai vezető és innovatív vállalat tagja lehetsz;
  • Mert szakmai fejlődésben lesz részed;
  • Mert cafeteria juttatásra számíthatsz;
  • Mert támogatják munkába járásod vagy albérlettámogatást biztosítanak, ha 60 km-nél messzebb laksz Kecskeméttől.

Milyen feladataid lesznek:

  • Autóipari termelő berendezések operatív karbantartásában való közreműködés, mechanikai, ipari szállítástechnika területén vagy S7 300/400 PLC programozói feladatok ellátásával;
  • Megelőző és javító karbantartási tevékenységek (fenntartás, ellenőrzés, üzemzavarelhárítás, helyreállítás);
  • Üzemzavarok és gyenge pontok okának megállapítása és feltárása;
  • A fejlesztési javaslatok összegyűjtése, folyamatos fejlesztési folyamatban való közreműködés, az átépítésekben és a berendezések beüzemelésében való részvétel;
  • A műszaki dokumentáció, a végrehajtott munkák/intézkedések dokumentálása.

Jelentkezz, ha:

  • Szakirányú gépész szakmunkás vagy technikusi végzettséged vagy elektronikai végzettséged van (erősáramú/villanyszerelő);
  • Ipari termelő berendezések karbantartásában vagy rendszertelepítésében szereztél legalább 2 év tapasztalatot;
  • Ismered a vonatkozó elfogadott műszaki szabványokat és szabályokat;
  • Felhasználói szinten kezeled a Microsoft Office programokat;
  • Vállalod a több műszakot (folyamatos munkarend 12 órában, 3 nappal – 2 pihenő – 3 éjszaka – 4 pihenő).

Munkavégzés helye: Kecskemét

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Karbantartó

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: ADECCO Kft.