Mechanikus karbantartó

Leírás

Ha van tapasztalatod a mechanikus karbantartás területén, jelentkezz hozzánk és ismerd meg változatos gépparkunkat! Szigetszentmiklósi telephellyel rendelkező, cigarettafilter gyártó partnerünkhöz munkatársat keresünk mechanikus karbantartó pozícióba!

Feladatok

  • Gépek átállásában, cserealkatrészek kezelésében való részvétel
  • Gépjavítás és karbantartás
  • Géptelepítésekben való részvétel
  • Gépkezelők és gépbeállítók munkájának támogatása a tervezett karbantartások kapcsán
  • Gépmódosítás esetén ezen módosítások dokumentálása

Elvárások

  • Gépszerelő / géplakatos / mechatronikai- vagy egyéb gépszerelői szakmai végzettség
  • Gyártási területen szerzett tapasztalat
  • Együttműködési készség
  • Megbízhatóság, precizitás, pontosság

Előny:

  • Mechatronikai területen szerzett karbantartói tapasztalat
  • Hegesztő ismeretek
  • Tűzvédelmi szakvizsga
  • Targoncavezetői engedély
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • LEAN gyártási elvek korábbi alkalmazása (KANBAN, vizuál menedzsment, 5S)

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség egy stabil hátterű cégnél
  • Fontosnak tartjuk a szakmai fejlődést és az előrelépési lehetőséget, melyhez folyamatos tréningeket biztosítunk
  • Ingyenes céges buszok a következő településekről: Budapest 11.,21.,22., 20. kerület, Szigetszentmiklós, Szigethalom, Taksony, Dunaharaszti, Ráckeve, Szigetújfalu, Szigetszentmárton, Szigetcsép, Tököl, Halásztelek, Makád, Szigetbecse, Dunaújváros, Dunavecse, Szalkszentmárton, Kiskunlacháza. Majosháza, Tass, Dömsöd
  • Szabad hétvégék, szabadon vállalható túlórák
  • Cafeteria támogatás

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

Munkarend: 3 műszak

Munkavégzés helye

Szigetszentmiklós