Feladatok

A dinamikus fejlődés és a magas vásárlói elégedettség fenntartása érdekében az online kereskedelmi marketingben és a digitális eszközök használatában tapasztalattal rendelkező marketing menedzser kollégánkat keressük.

Feladataid a következők lesznek:
  • webshop, hírlevél kezelő és social media felületek kezelése
  • együttműködés és kapcsolattartás ügynökségekkel, partnerekkel
  • Marketing aktivitások online megjelenésének kivitelezése és tervezése
  • offline megjelenések szervezése
  • kreatív szövegek, posztok, blogok, hírlevelek írása
  • új termék bevezetésekben, kampány tervezésben való aktív részvétel
  • napi/heti/havi összesítők, kimutatások készítése
  • feladatkörhöz kapcsolódó adminisztráció
  • együttműködés társosztályokkal
  • a marketing vezető munkájának aktív támogatása

Elvárások

Ideális jelöltként:
  • van legalább 1-2 éves online marketing tapasztalatod
  • kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel szóban és írásban egyaránt
  • ismered és készségszinten tudod használni: a Google Analytics, Meta Business, TikTok Business, Google Ads Manager felületeket, MS Office alkalmazásokat
  • tudsz csapatban dolgozni, de képes vagy az önálló munkavégzésre is
  • pontos vagy és precíz
  • nyitott, proaktív, eredményorientált személyiséggel rendelkezel

Előnyt jelent

  • grafikai programokban szerzett tapasztalat (Adobe Photoshop, Canva, Figma)
  • Unas, Sales Autopilot rendszerek alapszintű ismerete
  • baba-mama területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag;
  • 13. havi fizetés + éves prémium potenciál;
  • izgalmas kihívások, közvetlen munkatársak, elkötelezett vásárlók, azonnali ügyfélvisszacsatolások;
  • a legnagyobb nemzetközi FMCG cégekkel dolgozunk együtt;
  • Magyarország legnépszerűbb baba-mama boltja vagyunk 2019 óta;
  • heti 1 nap home office biztosítása;
  • rendszeres képzések, tréningek, szakmai konferenciákon történő részvétel.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges busz

Céginformáció

Pelenka.hu és Beauty.hu webshopok üzemeltetőjeként pár év alatt a legnagyobb magyar tulajdonú FMCG e-kereskedővé fejlődtünk. A növekedéssel párhuzamosan számtalan szakmai elismeréssel is gazdagodtunk, hiszen mindig is a vásárlóink legjobb kiszolgálásán fáradoztunk.

Piacvezető e-kereskedőként jelentős részben a marketingosztályunk hatékony munkájától függ a cégünk árbevétele, ezért különösen fontos számunkra a működésünket és a piacunkat jól megértő kolléga kiválasztása.

Ha szívesen csatlakoznál sikeres csapatunkhoz, otthonosan mozogsz az e-kereskedelemben és tulajdonosi szemlélettel rendelkezel, akkor várunk szeretettel barátságos csapatunkba Marketing menedzseri pozícióba!

MEGBÍZHATÓ BOLT 2018-2024
AZ ÉV DIGITÁLIS KERESKEDŐJE 2022
AZ ÉV INTERNETES KERESKEDŐJE 2020
AZ ORSZÁG LEGNÉPSZERŰBB BABA-MAMA BOLTJA 2019-2023
Cégnév: Webshop Global Kft.