Feladatok

  • marketing csapat támogatása
  • Social posztok előkészítése
  • Online termékadatbázis karbantartása (webshopok)
  • együttműködés az értékesítőkkel és a marketingesekkel
  • statisztikák előkészítése
  • marketing folyamatok figyelemmel kísérése, elakadt folyamatok kezelése

Elvárások

  • napi 8 óra meló, heti 5 nap (h-p)
  • tartsd pontosan a határidőket
  • ha bármit nem tudsz tartani, kommunikáld időben
  • légy önálló, ne félj ötleteket hozni a csapatba

Előnyt jelent

Amivel jó ha képben vagy:
  • mezőgazdasági gépek, építőipari gépek
  • tech skillek (a munka nagy rész számítógép előtt folyik)
  • FB, Google hirdetési formátumok
  • imádd az Excelt (helyesebben a Google Spreadsheetet)
  • ezekről jó ha tudod mit takarnak, könnyebb kommunikálni a programopzókkal marketingessekkel: CSS, PHP, ROI, ROAS, Wordpress, Konverzió

Amit kínálunk

Ami nincs:
  • hideghívásos telefonok
  • indokolatlan kávéfőzés a főnöknek
  • unalmas meetingek
  • “Bécikém, vidd már el az A8-at lemosatni”

Ami van:
  • folyamatos és változatos meló
  • pontos, stabil bérfizetés egy 23 éve működő cégtől
  • rugalmas szabadságkezelés, szabad hétvégék
  • meg a szokásos: cégesteló, cégeslaptop, cégesbulik

Céginformáció

2001 óta működünk, stabilan, ugyanazon a telephelyen, ugyanazzal a tulajdonosi körrel. Mezőgazdasági gépekkel alkatrészekkel, építőipari gépekkel foglalkozunk haza és EU szinten. Erősek vagyunk online térben, amit tovább akarunk fokozni, ehhez kell a Te segítséged. Időnként kikacsintunk a megszokott termékportfólióból egy-egy project erejéig, így ha szereted a változatosságot, akkor nem kell miatta a szomszédba menned.

Küldd el az önéletrajzod PDF formátumban, bérszint megjelöléssel. Ha vannak kérdések a fejedben már a jelentkezéskor, nyugodtan írd le azokat is.
Cégnév: Kelet-Agro Kft.