Feladatok

  • Belföldi és/vagy nemzetközi fuvarszervezési feladatok megszervezése, koordinálása,
  • Szállítások nyomon követése,
  • Gépjárművezetők irányítása, felügyelete,
  • Kapcsolattartás a külső partnerekkel és társosztályokkal,
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív tevékenységek elvégzése,
  • Fuvardokumentáció elkészítése, archiválása, rendszerezése,
  • Leltározásban való aktív részvétel,
  • Riportok, statisztikák készítése eseti jelleggel.

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Jó problémamegoldó, kooperációs és kommunikációs készség
  • Képesség komplex folyamatok mind önálló, mind csapatban történő megoldására
  • Megbízhatóság
  • Terhelhetőség, rugalmasság

Előnyt jelent

  • SAP ismeret

Amit kínálunk

  • Igazoltan családbarát munkahely
  • Versenyképes bérezés és bónusz lehetőség
  • Céges mobiltelefon
  • Laptop és minden munkavégzéshez szükséges IT felszerelés maradéktalan biztosítása
  • Hosszútávú munkalehetőség egy stabil vállalatnál
  • Barátságos, összetartó csapat és igényes munkakörnyezet

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Játéksarok

Céginformáció

A Planning & Trading Kft. vállalatnál több, mint 25 éves tapasztalatunk van hazai és nemzetközi piacokon történő nagykereskedelemben. Magyarország egyik legnagyobb B2B légkondicionáló nagykereskedése lévén kiváló ismereteink vannak a piaci igények terén. Jelenleg több, mint 700 aktív partnercéggel állunk szoros munkakapcsolatban a szakmában.
Mottónk „Együtt a fejlődésben”, mely tökéletesen reprezentálja eddigi és jövőbeli terveinket. Ahhoz, hogy az ehhez szükséges feladatokat továbbra is hatékonyan tudjuk működtetni, új kollégát bővülő csapatunkba.

friss önéletrajz + bérigény megjelölése

Cégnév: Planning & Trading Kft.