Feladatok

GURU Mammut
Keressük új munkatársainkat Budapesti látványéttermünkbe. Fontos, hogy ne riadj meg a pörgéstől és szeress csapatban dolgozni.

Feladataid:
  • a vásárlók udvarias és gyors kiszolgálása
  • italok készítése (turmix, limonádé, kávé) receptura pontos követésével
  • ételek  (saláta, quasedilla, szendvics, óriáspalacsinta) elkészítése recepturák alapján, betanítást követően
  • nyitási és zárási feladatok ellátása
  • a munkaterületed folyamatos tisztán tartása, esti takarítási folyamatok elvégzése

Elvárások

  • legyél nyílt és őszinte, megbízható, talpraesett és lendületes
  • legyél ambiciózus, igényes magadra és a munkádra, megjelenésedre
  • értsd meg, hogy a munkanapodon a vendégekért dolgozol
  • gyorsan, odafigyelve tanulsz, (a béred emelkedése ettől függ)
  • alaposan és precízen dolgozol, figyelve a környezeted tisztaságára is
  • hasonló területen szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • tudsz csapatban dolgozni, odafigyelve a kollégáidra
  • rendelkezel érettségivel

Amit kínálunk

  • biztos alapokon álló céges háttér,- jöhet COVID , jöhet tél ….. , mi már 25 éve rendületlenül álljuk az akadályokat
  • fizetés: nettó elérhető órabér 2200Ft
  • támogató, fiatalos csapat, sok diákkal
  • mentor melletti betanulás, ami szintén fizetett
  • személyzeti étkezés (havi kb. 50.000.- értékben)
  • munkaruha (poló, kötény)
  • teljes munkaidő heti 40-45 óra
  • előrelépési lehetőség
  • rugalmasan tervezhető heti beosztás
  • nappali műszakok, éjszakázás nélkül. Nyitva tartásunk: 8-21

  • Látványéttermi pultos – GURU- MAMMMUT

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen ebéd

Fényképes önéletrajz.