Feladatok

Tapasztalattal rendelkező baristát / pultost keresünk XII. kerületi kávézóba.

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • 8 órás munkavégzés
  • Azonnali kezdés

Jelentkezés módja

Jelentkezni a jelentkezem gombra kattintva lehet.
Cégnév: Coffee Noa Kft.
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Pultos-barista Pest megye

Kipróbálnád a vendéglátást, de nincs még gyakorlatod?  Sebaj!  Itt mindent megtanulhatsz, amit egy baristának tudnia kell! kávé és ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Barista Pest megye

Szívesen dolgozna exkluzív, nemzetközi környezetben? Csatlakozzon hozzánk! A Magyar Lapterjesztő Zrt. a Liszt Ferenc repülőtéri Skycourt terminálon ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Pizzás / Pultos Pest megye

A VÁLLALAT: Átgondolt és bátor stratégiai döntéseink következtében, folyamatos minőségi elköteleződés mellett, a kialakult gazdasági körülmények ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE