Lakossági tanácsadó

 Cégünk az egyik legnagyobb világméretű biztosítási szolgáltató. A hazai piacon a legkiterjedtebb tanácsadói hálózatot működtető biztosítótársaság teljes élet és nem-életbiztosítási termékpalettával áll az ügyfelek rendelkezésére

Feladatok:

Potenciális ügyfelek igényeinek felmérése, tájékoztatása

Személyre szabott banki és biztosítási szolgáltatások bemutatása, szerződéskötés

Elvárások:

Ügyfélorientált, üzletkötői szemlélet

Hatékony és meggyőző kommunikáció

Spontán szituációk talpraesett és magabiztos kezelése

Rendelkezel MNB (PSZÁF) biztosítási tanúsítvánnyal vagy azt kiváltó végzettséggel ( bármilyen  diploma)

Számlaképesség

Amit cserében kínálunk:

- Kezdő támogatás : 3+ 2 éves kiemelt pénzügyi támogatási program

-  Kötési és Fenntartási jutalék

- Minőségi ingyenes szakmai továbbképzés

- Lead generálás van

- Magas szintű oktatások,tréningek

- Mentori program,karrier lehetőség

- insentíve utak

-1 hónapra előre egyeztetett, tervezhető beosztás

Biztos munkahely – Vírushelyzet ideje alatt is végig működünk, sőt növekszünk !

Jelentkezni csak Önéletrajzzal lehet a [email protected] email címen!!

Kapcsolattartó: Gabriella Burai-Horváth