Feladatok

-Hegesztésre váró anyagok felületi előkészítése, darabolása
-Hegesztett termékek csiszolása, köszörülése
-Anyagok és termékek megfelelő helyre tárolása
-Lakatos gyártási folyamatokban való segédkezés
-Üzem területének rendben tartása

Elvárások

- Alapfokú mérőeszközök (pl. tolómérő) ismerete
- Pontos, precíz munkavégzés
- Műszaki rajz ismerete

Előnyt jelent

- Targonca vezetői engedély
- Fémipari gyártás területén szerzett min. 1 éves tapasztalat

Amit kínálunk

- Hosszútávú, stabil munkalehetőség
- Cafeteria rendszer SZÉP kártyára utalással
- Modern, tiszta, rendezett munkakörülmények
- Előre lépési és folyamatos fejlődési lehetőség
- Munkába járás támogatása közigazgatási határon kívülről
- Kávé, tea, ásványvíz folyamatos biztosítása

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az MST Engineering Kft. egy nyugat-európai piacokra gépalkatrészeket gyártó debreceni székhelyű vállalkozás.
A további fejlődésünk és termékpalettánk bővítése érdekében, az alábbi nyitott pozícióra lehet, hogy  TÉGED keresünk.

A jelentkezem gombra kattintás után kérem csatolja önéletrajzát.
Cégnév: MST Engineering Kft.