Feladatok

  • lakatos munkák elvégzése
  • acélszerkezetek gyártása
  • rajznak megfelelő előkészítés és összeállítás
  • a legyártott szerkezetek, munkadarabok minőségi ellenőrzése
  • MIG / MAG hegesztési technikák ismerete
  • rajz hegesztési előírásainak megfelelően, és az előírt varratméretek betartásával
  • a hegesztő berendezések és tartozékainak szakszerű használata

Elvárások

  • Szakközépiskola/szakmunkás iskolai végzettség
  • Minimum 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Műszakirajz olvasási készség
  • Önállóság, megbízhatóság
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz, igényes munkavégzés
  • Csapatmunkára és szakmai fejlődésre nyitott személy

Előnyt jelent

  • Fémiparban szerzett releváns tapasztalat
  • Minősített hegesztői végzettség
  • Rozsdamentes és alumínium hegesztésben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes bejelentett jövedelem
  • Folyamatos szakmai kihívások
  • Kulturált modern környezet

Céginformáció

ALLANCE - Egy rendkívül dinamikusan fejlődő fémipari cég Rábatamásiban, mely a rendelkezésre álló saját erőforrásai által széles spektrumon kínál fémmegmunkálási megoldásokat partnerei részére (lézervágás, lakatosipari munkák, CNC forgácsolás, porfestés stb.). Új munkatársunkat keressük partnereink növekvő igényeinek kiszolgálására.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatolja fényképes önéletrajzát.