Feladatok

Keressük leendő kollégánkat lakatos / gépszerelő munkakörbe, azonnali kezdéssel.

Főbb feladatok:
  • hegesztési feladatok elvégzése, alkatrészek/gépelemek gyártása
  • hidraulikus munkahengerek hegesztése, szerelése
  • hidraulikus gépek helyszíni szerelése
  • általános gépészeti szerelések
  • ipari gépek és berendezések szét- és összeszerelése

Munkavégzés elsősorban budapesti telephelyünkön történik, de országos lefedettséggel végezzük szerviz tevékenységünket, így gyakori a külső helyszínen végzett munka.

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • önálló munkavégzés
  • műszaki rajz olvasása
  • hatékony probléma megoldás
  • szakmunkás bizonyítvány
  • technikusi/szerelői tapasztalat

Amit kínálunk

  • cég által biztosított munkaruhák
  • kulturált munkakörnyezet, összetartó és jó hangulatú csapat
  • továbbképzés támogatása
  • Fix bérezés, teljesítmény alapú havi prémium, év végi jutalom

Céginformáció

Hidraulika rendszerek tervezésével és gyártásával, egyedi gépek gyártásával, komplett gyártósorok telepítésével és bekötésével foglalkozunk. Komplex gépészeti megoldásokat biztosítunk ügyfeleink részére.

Fényképes önéletrajzukat várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva, fizetési igény megjelölésével.
Cégnév: Hidra Kft.