Feladatok

  • Acélszerkezet gyártó csapat irányítása
  • Napi munkafolyamatok koordinálása, nyomon követése és ellenőrzése
  • Minőségbiztosítási követelmények betartása
  • Műhely és az udvar rendjének folyamatos fenntartása

Elvárások

  • Hegesztési ismeretek
  • Szerkezetlakatos, lakatos végzettség
  • Önálló, pontos munkavégzés
  • Szakmai tapasztalatok min. 5 év

Előnyt jelent

  • Gépkezelői illetve darukezelői végzettség
  • Hasonló területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Megbízható és biztos vállalati háttér
  • Folyamatos és hosszútávú építőipari kivitelezések
  • Kiemelt bérezés és túlóra fizetése
  • Kétműszakos munkarend
  • Szállás biztosítása
  • Vidéki bejárás támogatása
  • Minőségi munkaruha és védőfelszerelés
  • Fejlődési lehetőség, képzések biztosítása

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

15 éve stabilan működő, csarnoképítésre és lapostető szigetelésre szakosodott, piacvezető vállalkozás keres Csoportvezető kollégát, acélszerkezet gyártó üzemébe.

Légy Te is része projektjeink sikerének!