Az Opella Healthcare az egyik legrégebbi és legismertebb gyógyszeripari vállalat, mely már több mint egy évszázada dolgozik az emberek egészségének megőrzése érdekében. Terápiás megoldásai több mint 170 országban elérhetőek.

Feladatok:

  • Gyógyszertermékek vizsgálata klasszikus és műszeres módszerekkel
  • A laboratóriumi vizsgálatok elvégzése és dokumentációja
  • Az elvégzett vizsgálatok kiértékelése
  • Analitikai adatok statisztikai feldolgozása
  • Egyéb laboratóriumi feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Vegyipari, elsősorban analitikai tapasztalat (1-2 év)
  • Szakirányú középfokú végzettség (vegyésztechnikus, gyógyszertári asszisztens, szakirányú akkreditált képzés)
  • Pontosság, precizitás
  • Problémamegoldó képesség

Munkaidő

  • Teljes munkaidő
  • Általános munkarend

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Versenyképes alapbér és béren kívüli juttatások
  • Céges buszjárat több településről
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság lehetősége
  • Kollektív élet- és balesetbiztosítás
  • Éves egészségügyi szűrőprogram

Előnyt jelent:

  • Klasszikus vagy műszeres analitikai ismeretek, gyógyszer-analitika
  • Gyógyszeripari minőség-ellenőrzésben szerzett tapasztalat
  • GMP ismeretek
  • Gyógyszeripari laborgyakorlat
  • Angol alapfokú szakmai nyelvismeret

Kérjük, hogy szíveskedjen kitölteni a lenti űrlapot és kattintson a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztrált az oldalon, kérjük, hogy jelentkezzen be és ellenőrizze, hogy a megadott adatai és a feltöltött önéletrajza aktuális-e. Ha kérdése lenne, keressen minket bizalommal a megadott email címen!
Cégnév: HUMAN CENTRUM Kft.