Feladatok

  • transzplantációval kapcsolatos laboratóriumi feladatok ellátása
  • molekuláris vizsgálatok (PCR, SSO, SBT)
  • szerológiai vizsgálatok (antitest kimutatás, áramlási citometriás és CDC keresztpróba)
  • vizsgálatok kiértékelése

A nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, kiemelt feladatokat ellátó laboratórium kollégájaként egyedi módszereket sajátíthat el, hasznos munkájával segíthet másokon, és tagja lehet jó hangulatú munkaközösségünknek.

Elvárások

  • egészségügyi asszisztens, laboratóriumi asszisztens, szakasszisztens, vegyésztechnikus, BSc orvosdiagnosztikai laboratóriumi analitikus, BSc biológus, BSc vegyész végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • precizitás, monotonitás-tűrés
  • önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • laboratóriumban szerzett gyakorlat

Egyéb információk:

  • folyamatos és/vagy többműszakos munkarendben történő munkavégzés
  • az egészségügyi szolgálati jogviszony 4 hónapos próbaidővel határozott időre szól
  • jelentkezési határidő: 2024. május 21.
  • illetmény és juttatások a Eszjt. alapján történő megegyezés szerint

Jelentkezni részletes szakmai önéletrajzzal Dr. Szilvási Anikó laboratóriumi vezetőnél lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Országos Vérellátó Szolgálat