Feladatok

  • Laboratóriumi vizsgálatok kidolgozott módszerek szerinti végrehajtása
  • A vizsgálatok minőségbiztosítási rendszerének üzemeltetése

Elvárások

  • Középfokú vegyész, analitikus végzettség
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Terhelhetőség, megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes jövedelem csomag (cafeteria, munkába járási támogatás)
  • Stabil és megbízható vállalati háttér
  • Igényes munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés támogatása

Munkavégzés helye: Budaörs, Gyár u. 2.

Céginformáció

A HEXUM Laboratóriumok Zrt. (www.hexumlabs.com)  a hazai ipar meghatározó szereplője, a NAH által akkreditált vizsgáló és a MEKH által kijelölt tanúsító vállalat. Fő tevékenysége a szénhidrogénipar termékeinek mintavétele, vizsgálata és megfelelőség értékelése, valamint a kapcsolódó környezeti mintavételek és vizsgálatok végzése.

Cégnév: HEXUM Laboratóriumok Zrt.