Feladatok

  • Részvétel az akkreditált laboratórium munkájában.
  • Beérkezett minták előkészítése, műszeres mérés.
  • Mérési eredmények dokumentálása.

Elvárások

  • Középfokú szakirányú (vegyésztechnikus, környezetvédelmi technikus) végzettség.
  • Önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzés.
  • Bérigény megjelölése.

Előnyt jelent

  • Laboratóriumban szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk

  • Egy műszakos munkarend.
  • 8 órás munkavégzés.
  • Kis létszámú közösség.

Céginformáció

Szolnoki Talajvédelmi Laboratórium Kft.
5000 Szolnok, Vízpart krt. 28.
www.szolnokitalajlabor.hu

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatolja a fényképes önéletrajzát.

Cégnév: Szolnoki Talajvédelmi Laboratórium Kft.