Feladatok

  • Orvosbiológiai kísérleti munka irányított végzése és dokumentálása különböző területeken: fehérjék vizsgálata, PCR, sejttenyésztés, hisztológiai és in vivo kísérletek
  • Laboratórium működtetéséhez szükséges feladatok ellátása, laboratórium rendben tartása
  • Részvétel a laboratórium eszközeihez, módszereihez és műszereihez kapcsolódó oktatások és karbantartások szervezésében és dokumentálásában
  • Munkaleírások, műszer- és vegyszerlisták, karbantartási jegyzőkönyvek, használati- és oktatási naplók vezetése, időszakos felülvizsgálata
  • Az Intézet kutatási munkáihoz szükséges anyagok, eszközök beszerzésében és nyilvántartásban való részvétel, leltározás, selejtezés, hulladékkezelés
  • Általános laboratóriumi munka segítése, oldatok készítése
  • Laboratórium minőségi és biztonsági előírások szerinti működésének biztosítása

Elvárások

  • Szakirányú képesítés: BSc vagy MSc végzettség biológus, biomérnök, vegyész vagy hasonló természettudományos területen; illetve technikum szakirányú területen
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Ms Office felhasználói szintű ismerete
  • Nagyfokú precizitás és rugalmasság
  • Proaktív személyiség
  • Csoportban és egyéni munkavégzésre való képesség

Előnyt jelent

  • ECDL vizsga
  • Western blot, PCR, sejttenyésztési, hisztológiai tapasztalat
  • Patkányon vagy egéren végzett in vivo munka tapasztalat
  • Minőségbiztosítási rendszerek ismerete, SOP, GLP, ISO ismerete
  • Biológiai laboratóriumi tapasztalat

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődés (PhD megszerzésének lehetősége)
  • Teljes, vagy részmunkaidő
  • Határozott idejű munkaviszony, mely kölcsönös megelégedettség esetén meghosszabbítható
  • Fiatalos, motivált csapatban való munkavégzés

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Óvoda

Céginformáció

A Semmelweis Egyetem Magyarország és a közép-európai régióvezető orvos-egészségügyi felsőoktatási intézménye, mely szakegyetemként egyedülálló az országban. Három fő tevékenysége az oktatás, kutatás-innováció és gyógyítás; e hármas egység teszi nemzetközileg is elismert tudásközponttá a több mint 250 éves egyetemet.
Intézetünk, mely egyetemi intézményként kettős, oktatási és kutatási feladatot lát el, önálló Gyógyszertani Intézetként 1872 óta működik. Az Intézet neve 1999-ben változott meg Farmakológia és Farmakoterápiás Intézetre.
Családbarát munkahely vagyunk:
  • saját óvodánk van, bölcsődei helyeket, illetve kedvezményes nyári tábor lehetőséget, a tanítási szünetekben pedig gyermekfelügyeletet is tudunk biztosítani a dolgozók gyermekei számára
  • üdülőinkben kedvezményes áron nyújtunk kikapcsolódást dolgozóink és családtagjai számára
  • ingyenes egészségügyi szűrőprogramokat szervezünk
  • mentálhigiénés és életmód tanácsadást biztosítunk
  • háziorvosi rendelés biztosítása munkatársaink és családtagjaik számára
  • Semmelweis kártyával több partnerünknél dolgozói kedvezmény (kultúra, nyelvtanfolyam, szolgáltatások, szórakozás, sport)
  • további családbarát szolgáltatásainkról a https://semmelweis.hu  honlapon olvashat.

Elektronikus úton, bérigény megjelölésével 2024.07.12-ig.
Cégnév: Semmelweis Egyetem - Farmakológiai és Farmakoterápiás Intézet