Feladatok

  • Új ügyfelek és piaci lehetőségek felkutatása és létrehozása
  • A meglévő ügyfelekkel való kapcsolat bővítése, új ügyfelekkel kapcsolattartás angol nyelven szóban és írásban, adott esetben személyes látogatás
  • Ajánlatok kidolgozása
  • Számlaelőkészítése, számlaellenőrzés
  • A megkötött szerződések alapján az ügyeletek lebonyolítása, a szerződések speciális feltételeinek a figyelemmel kísérése és teljesítése
  • Az áruszállítás időzítéséhez szükséges kalkulációk elkészítése, okmányok kiállítása, rendeltetési helyre történő eljuttatása
  • Piaci trendek figyelése és megoldási javaslatok kidolgozása
  • Új vevői rendelések felvétele
  • Partnerlátogatás, szakkiállításokon való részvétel
  • Redszeres jelentés készítése a vezetőség számára

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • 3-5 éves, értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Pörgős, energikus, talpraesett egyéniség
  • Kiváló szervező és problémamegoldó készség
  • Vezetői készségek

Előnyt jelent

  • Vállalatirányítási rendszer működtetésében szerzett tapasztalat
  • Hasonló területen szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Élelmiszeripar területén szerzett tapasztalat
  • Más idegen nyelv ismerete
  • Élelmiszeriparban szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Biztos munkahely egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • Kiváló munkahelyi körülmények
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi utazási lehetőség
  • Verseny képes fizetés

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Parkoló

Céginformáció

A Felföldi Édességgyártó Kft. az egyik legnagyobb hazai családi vállalkozás, amely itthon és világszerte is minőségi édességeket és különféle snack-eket kínál. A cég küldetése, hogy globális szinten boldogságot vigyen az emberek életébe – a hagyomány, a szórakozás és az innováció nyerő kombinációjával. Több mint 30 éve vagyunk a piacon, ezalatt a Felföldi brand egyre sikeresebbé vált, és ma már olyan nagyszerű márkákat tudhat a magáénak, mint a Quick Milk varázsszívószál, a Classic Kitchen, vagy a Let’s Cheese!

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!
Cégnév: FELFÖLDI Édességgyártó Kft