Toyota márkakereskedés és márkaszerviz budapesti telephelyére keres

közúti jármű műszaki vizsgabiztost, munkafelvevőt.

Feladatok:

  • személy (M1) és kisteher (N1) gépjárművek műszaki vizsgáztatás előtti átvizsgálása
  • személy (M1) és kisteher (N1) gépjárművek műszaki vizsgáztatása
  • forgalomba helyezés előtti és időszakos műszaki vizsgáztatás
  • műszaki vizsgáztatás teljes folyamatának elvégzése
  • részvétel a márkaszerviz teljes munkafelvételi folyamatában
  • adminisztratív feladatok ellátása
  • kapcsolattartás ügyfelekkel

Elvárások:

  • Jármű műszaki vizsgabiztosi végzettség
  • középfokú iskolai végzettség (autószerelő szakirányú végzettség előny)
  • magasszínvonalú, precíz munkavégzés
  • ügyfélelégedettség biztosítása

Jelentkezésüket, önéletrajzzal és nettó bérigény megjelöléssel várjuk az allas@toyotam5.hu e-mail címen!

Cégnév: CarNet M5 Kft.
Kapcsolattartó: HR