Feladatok

  • Megmunkáló szerszámok fogyásának nyomonkövetése
  • Szerszámok kiadása- visszavétele
  • Használt szerszámok kihasználtságának felülvizsgálata
  • Visszatérő problémák jelentése, javaslatok tétele
  • Szerszámkihasználás optimalizálása
  • Élezési folyamat támogatása, mennyiségi ellenőrzése
  • Gépbeállítókkal folyamatos kommunikáció
  • Megmunkáló szerszámok összeszerelése
  • Saját területen Produktivitást/termelékenységet növelő akciókban, Action Work Out-okban való aktív részvétel
  • Betartja az EHS szabályokat, a szabályszegőket figyelmezteti
  • A közvetlen vezető mellett utasítást adhat a munkavállaló munkakörére vonatkozó feladatának ellátására a mérnök, illetve a szakterület/technológia vezetője, felelőse.

Elvárások

  • Marós és esztergályos ismeretek
  • Több éves forgácsolási tapasztalat, marásban, fúrásban, esztergálásban

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria juttatás a belépés napjától
  • Műszakpótlék: délutáni 30%, éjszakai: 40%
  • Túlóra pótlék: hétközi 50%, hétvégi 100%
  • Munkavállalói hotel lehetőség
  • Teljes bérrel bejelentett munkaviszony
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet
  • Kedvezményes étkeztetés helyben (étterem, büfé)
  • Ingyenes vállalati buszok a munkába járáshoz a műszakos munkarendhez igazodva
  • Üzemanyag költségtérítés: nettó 30 Ft/km + bruttó 20 ft/km (80.000 Ft-ig) (A 16/2023. (I.27.) korm. Rendelet hatályvesztése esetén nettó 18 Ft/km, kiegészítő támogatásként bruttó 35 ft/km.)
  • Sportolási lehetőség helyben: konditerem, sportpálya, squash pálya, szauna
  • Biztosítás: egészség, élet, baleset

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Mi a GE-nél minden nap arra törekszünk, hogy jobbá tegyük a világot.
Kollégáinkkal közösen építjük a jövőt és csapatunkba olyan szakembereket keresünk, akik számára fontos, hogy maradandót alkossanak, akik nem csak egy állást, de karriert keresnek. Világ színvonalú képzési rendszerünk segítségével a legfontosabb erőforrásunkba, a kollégáinkba is nagyon sokat fektetünk, hogy saját innovatív ötleteiket megvalósítsák, és személyes, valamint szakmai fejlődésüket biztosítani tudjuk.
125 éves működésünk során sok eredménnyel büszkélkedhetünk, de hisszük, hogy a megfelelő szakemberekkel még többre lehetünk képesek.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold magyar nyelvű, fényképes önéletrajzod!
Cégnév: GE-CO Hungary Kft.