Feladatok

·  Meleg üzemi környezetben történő présgép kezelése és felügyelete
·  Saját gyártott termékek minőségére vonatkozó felelősségvállalás, technológiai folyamatok betartása
·  Karbantartás: A gép tisztítása, kisebb javítások elvégzése.
·  Biztonsági előírások betartása: Védőfelszerelés használata és biztonsági szabályok követése.
·  Műszakos munkavégzés: Részvétel több műszakos munkarendben.
·  Csapatmunka: Együttműködés a gyártási csapattal.

A présgép kezelő munkája precizitást, technikai tudást és fegyelmet igényel, hogy a gyártási folyamatok hatékonyak és biztonságosak legyenek!

Elvárások

  • 8 órás, 2 műszakos munkarend vállalása
  • Alapfokú végzettség
  • Munkakedv és pozitív hozzáállás
  • Megbízhatóság
  • Állóképesség és fizikai teherbírás, hiszen a munkavégzés meleg üzemi környezetben történik.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
  • Stabil, versenyképes jövedelem
  • Havi teljesítményalapú prémium és jutalom
  • Tömegközlekedés esetén a munkába járás költségeinek megtérítése
  • Hétköznapi munkavégzés, 2 műszakos, hetente váltott beosztásban
  • Munkaruha biztosítása
  • Műszakpótlék
  • Túlóra lehetőség

Megjegyzés: A hirdetésben megjelölt kereseti összeg a kezdő alapbért jelöli- mely a betanulási időszak után a gépkezelő képességeitől függően akár további 30%-al is emelkedhet.

Céginformáció

Milyen előnyökkel jár a Flansch-Tech Kft-nél dolgozni présgépkezelőként?
A Flansch-Tech Kft. egy jól megalapozott vállalat, amely hosszú távú munkalehetőséget biztosít, stabil munkakörnyezetben.
Présgép kezelőként dolgozni számos előnyt és lehetőséget kínál, amelyek mind a szakmai fejlődést, mind a stabil megélhetést biztosítják. Íme néhány érv, amiért érdemes ezen a területen dolgozni:
·  Stabil munkahely: A présgép kezelők iránti kereslet folyamatos, mivel az ipari termelés alapvető részét képezik. Ez a szakma stabilitást és hosszú távú munkalehetőséget biztosít.
·  Versenyképes fizetés: A gépkezelők versenyképes bérezésben részesülnek, amelyet kiegészíthetnek különféle juttatások, mint például a műszakpótlékok, teljesítményalapú bónuszok.
·  Fizikai kihívások: Ha szereted a fizikai munkát, a présgép kezelői munka remek lehetőség arra, hogy aktív maradj, és közvetlenül részt vegyél a termelésben.
·  Szakmai fejlődés: A présgépek kezelése magas szintű technikai tudást és precizitást igényel. Az ezzel járó tapasztalat révén értékes szaktudást sajátíthatsz el, amely karriered további építéséhez is fontos alapot jelenthet.
·  Csapatmunka és közösség: A présgép kezelők szoros együttműködésben dolgoznak más kollégákkal, ami erős csapatmunka és jó munkakörnyezet kialakulását segíti elő.
·  Kihívások és változatosság: A présgép kezelése során gyakran kell különböző típusú alkatrészeket megmunkálni, ami változatosságot hoz a mindennapi munkába. Ez a változatosság csökkenti az egyhangúság érzését, és lehetőséget ad a folyamatos fejlődésre.

Csatlakozz hozzánk présgépkezelőként, és légy részese egy dinamikusan fejlődő csapatnak – jelentkezz most, és kovácsoljuk együtt a sikereket!

A jelentkezem gombra kattintás után, kérjük csatolja a magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.