Feladatok

  • Könyvelési feladatok ellátása
  • Házipénztár kezelése
  • Beérkező és Kimenő számlák formai és tartalmi ellenőrzése, könyvelése
  • Bank és pénztárkönyvelés
  • Kapcsolattartás a partnerekkel könyvelési témában, folyószámla egyeztetések elvégzése

Elvárások

  • jó probléma megoldó képesség
  • informatikai jártasság

Előnyt jelent

  • vállalatirányítási rendszerben jártasság
  • Szombathelyi vagy környéki lakhely
  • több éves szakmai tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Angol v német nyelvtudás

Céginformáció

Az Agro-Alfa Kereskedelmi Kft. mezőgazdasági gép és alkatrész-kereskedelemmel, mezőgazdasági szervizszolgáltatással foglalkozik.

Jelentkezni kizárólag e-mailben lehetséges. Kérjük küldje el önéletrajzát részükre.

Cégnév: AGRO-ALFA KERESKEDELMI KFT.