Feladatok:

  • Bejövő számlák rendezése, kontírozása

  • Számlák kezelése, dokumentumok összpontosítása

  • Számlázási folyamatok kezelése, számlákhoz kapcsolódó banki tevékenységek

  • Könyvelési folyamatok átvétele, évközi ellenőrzése és biztosítása

  • Gazdasági társaságok könyvelése, (2 kft és egy egyéni vállalkozás) bevallásainak kezelése

Elvárások:

Tanulmányok/Végzettségek:

  • Gazdasági végzettség

Szakmai tapasztalat:

  • Téged keresünk, ha már több éves szakmai múlttal rendelkezel könyvelési területen. (4-5 év)

  • Tapasztalattal rendelkezel gazdasági társaságok könyvelésében

  • Jó ismeretek az adózási és számviteli jogszabályok területén

Személyiséged:

  • Ha könyvelésről van szó Rád mindig számíthat Partnerünk!

  • Motivál Téged, ha egy cég fejlődésében részt vehetsz.

  • Proaktív szemlélet jellemez és a folyamatok fejlesztésétől sem riadsz vissza.

Amit kínálunk:

  • Egzisztenciális fejlődési lehetőséget egy folyamatosan növekvő vállalkozásnál

  • Családias munkakörnyezetet, amit tényleg a 2. otthonodnak érezhetsz

  • Számunkra fontos a munka-magánélet egyensúly, így véleményünk szerint jár a rugalmas munkavégzés!

  • Utazásod a munka törvénykönyve alapján térítjük!

  • Hosszú távú és stabil munkalehetőséget kínálunk egy folyamatosan fejlődő és növekvő cégnél!

Egyéb információ az állásról:

Munkavégzés helye: Püspökladány
Munkaidő:8:00-17:00 (1 órás ebédidővel) - Rugalmas

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Sík Zselyke