Partnerünk egy nemzetközileg tevékenykedő németországi középvállalat magyarországi leányvállalata. Világszerte több, mint 3500 alkalmazottal az automatizálás és befogástechnika területén a piacvezetők közé tartoznak. Dinamikus fejlődésük miatt keresünk csapatukba új kollégát!

Feladataid lesznek:
- Teljeskörű könyvelés
- Vevői számlák kiállítása és könyvelése
- Szállítói számlák könyvelése
- Havi és éves zárással kapcsolatos feladatok ellátása
- Utalások kezelése
- Napi kapcsolattartás az anyacég pénzügyi részlegével

Elvárások:
- 1-2 év tapasztalat
- Felsőfokú végzettség
- Jártasság pénzügyi területen
- Felsőfokú gazdasági végzettség
- Tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás
- Pontos és precíz önálló munkavégzés

Előnyök:
- SAP jártasság

Amit kínálunk:
- Kihívásokkal teli, változatos és önálló munkavégzés egy gyorsan növekvő tőkeerős vállalatnál
- Biztonságos háttér a legmodernebb kommunikációs eszközökkel
- Kellemes, modern munkakörnyezet

Foglalkoztatás jellege: Alkalmazotti jogviszony - Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Magyarország, 2040 Budaörs, Edison utca

Kapcsolattartó: Melon HR Technology Kft.