Feladatok

  • számvitel törvény hatálya alá tartozó feladatok ellátása
  • részt vesz az éves tervek kidolgozásában, számviteli politika kialakításában
  • elkészíti a főkönyvi kivonatokat, számítógépes könyvelés alkalmazásával segíti a mérleg elkészítését, felel a beszámoló valódiságáért
  • leltározást irányít, szervez, tárgyi eszközök terén a feltárt helyzetet értékeli
  • beszámolók elkészítése
  • bevallások elkészítése
  • együttműködik a Társaság többi szervezetével a számviteli nyilvántartás zavartalan biztosítása érdekében

Elvárások

  • mérlegképes könyvelői képesítés (regisztrált)
  • 10 év szakmai gyakorlat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • büntetlen előélet
  • adó- és járulék, számviteli jogszabályok naprakész ismerete

Amit kínálunk

  • megbízható vállalati háttér
  • szakmai kihívások

Jelentkezéshez kérjük, hogy csatolja az iskolai végzettséget igazoló okiratok másolatát és részletes szakmai önéletrajzát bérigény megjelöléssel.