Feladatok

  • Szállítói, valamint vevői számlák, bizonylatok teljes körű kontírozása és könyvelése.
  • Az analitikus könyvelések feladásai alapján a felhasználások könyvelése.
  • A lekönyvelt bank, pénztár, letét, vegyes naplók egyeztetése, ellenőrzése az alapbizonylatokkal, eltérés esetén a helyesbítések elvégzése.
  • Főkönyvi számlákra könyvelt tételek és az analitikus könyvelések havonkénti egyeztetése.
  • Az előlegek, követelés és kötelezettségek sajátos elszámolásainak nyilvántartása, rendezése.
  • Havi, negyedéves, éves zárási folyamatokban, valamint beszámoló elkészítésében való részvétel.
  • Rendszeres és ad-hoc adatszolgáltatásokban való részvétel.

Elvárások

  • Szakirányú középfokú végzettség,
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret (MS Office irodai alkalmazások),
  • Önálló munkavégzés, megbízhatóság, pontosság,
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat,
  • Büntetlen előélet és cselekvőképesség,
  • Ügyfélkapus elérhetőség.

Előnyt jelent

  • Mérlegképes könyvelő,
  • Egészségügyi intézménynél, illetve költségvetési intézményben szerzett tapasztalat,
  • CT- EcoSTAT program ismerete.

Amit kínálunk

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra az Egészségügyi szolgálati jogviszonyról szóló 2020. évi C. törvény az irányadó.

Céginformáció

www.dpckorhaz.hu

Várjuk fényképpel ellátott, szakmai önéletrajzát bruttó bérigény feltüntetésével, valamint a munkakör megnevezésével: könyvelő.