Főbb feladataid könyvelői pozícióban:

  • Megbízók bizonylatainak (beszerzési számlák, bank, pénztár, vegyes tételek HUF/DEV) könyvelése az ügyviteli rendszerben
  • Havi elhatárolások könyvelése (segédlet alapján)
  • Számlázás
  • Vevő/szállító folyószámla nyomon követése, eltérés esetén egyeztetés a partnerekkel e-mailben
  • Banki pénzforgalom (utalások) előkészítése, előrögzítése az ügyviteli rendszerben
  • Adóbevallások, statisztikai- és egyéb adatszolgáltatások, belső riportok előkészítésében való részvétel
  • Év végi és havi záráshoz, könyvvizsgálathoz kapcsolódó feladatok elvégzésében, beszámoló előkészítésben való részvétel
  • Eseti jelleggel banki és hivatali ügyintézés (online, pl. bankkártya igénylés stb.)

Pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú gazdasági, könyvelői végzettség
  • Minimum 2 év könyvelésben szerzett releváns tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás írásban (számlák küldése külföldi partnernek, vevő/szállító folyószámla eltérés Egyeztetés, angol nyelvű számlák könyvelése)
  • MS Office felhasználói szint- excel használat (alapvető függvények, pivot), ügyviteli szoftverek használatában szerzett gyakorlat

Előnyként tekint rá partnerünk:

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés, gazdasági felsőfokú végzettség•
  • Adózási ismeretek
  • Adóbevallások előkészítésében való részvétel
  • KKV könyvelésében szerzett tapasztalat
  • Microsoft Dynamics Navision, ÁNYK, RLB, Nexon ismerete

Amit ügyfelünk kínál:

  • Pozíció felelősségi köréhez illeszkedő alapbér
  • Éves zárást követő bónuszjutalom
  • Egészségbiztosítási csomag

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: XI. kerület, Savoya Parkhoz közel
  • Munkaidő: rugalmas kezdéssel 8-9 órától teljes munkaidős munkarend

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődésedet, küldd el számunkra friss önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda