Feladatok

  • kontrolling rendszer működtetése és folyamatos fejlesztése
  • közreműködés a pénzügyi zárási folyamatokban
  • rendszeres pénzügyi beszámolók összeállítása
  • rendszeres és ad-hoc adatszolgáltatás
  • jövedelmezőségi számítások végzése
  • üzleti tervek és előrejelzések készítése és visszamérése
  • társosztályokkal való szoros együttműködés

Elvárások

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • magas szintű aktív MS Office, ezen belül kiemelten MS Excel ismeret
  • tulajdonosi szemlélet, kiváló elemző készség
  • önálló, precíz és felelősségteljes munkavégzés
  • rendszerben és csapatban való gondolkodás

Előnyt jelent

  • ügyviteli, vállalatirányítási rendszer ismerete
  • hasonló munkakörben, elsősorban ingatlan-üzemeltetéssel foglalkozó társaságnál szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • növekvő, stabil munkaadó
  • dinamikus csapat

Kérjük csatolja fényképpel ellátott önéletrajzát.
Cégnév: Budapesti Ingatlan Nyrt. Kft.