Feladatok

  • stratégiai és üzleti tervezésben való aktív részvétel (éves és havi tervek, terv-tény kiértékelések),
  • elemzések, kimutatások, beszámolók készítése;
  • számviteli, elszámolási, és vezetői információs rendszer működtetésével kapcsolatos feladatok folyamatos ellátása és fejlesztésükben való aktív részvétel;
  • projektek tervezésének, elszámolásának nyomon követése, elemzése;
  • ad-hoc jellegű elemzések, rendkívüli vizsgálatok elvégzése;
  • külső adatszolgáltatások teljesítése;
  • árkalkulációk, valamint a vállalati tevékenységekre alkalmazandó külső árak megállapításához szükséges költségelemzések készítése.

Elvárások

  • felsőfokú közgazdasági végzettség,
  • 1-2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • emelt szintű MS Office programok ismerete (Excel pl. pivot tábla, függvénykezelés, Word),
  • Advanced Budgeting kontrolling program ismerete,
  • rendszerszemlélet, problémamegoldó gondolkodás;
  • kiváló elemző, kommunikációs és íráskészség,
  • mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség.

Előnyt jelent

  • az angol nyelv ismerete,
  • nagyvállalati környezetben szerzett munkatapasztalat.

A jelentkezők önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével várjuk.

Cégnév: Fõvárosi Csatornázási Mûvek Zrt.