Feladatok

Lakó- és irodakonténerek  és modulházak gyártása, összeszerelése.

Elvárások

Leendő munkatársunk részt vesz a termékeink összeszerelésében. Jó kézügyességgel rendelkező "ezermester"-eket keresünk, fizikai munkára! Megbízható, precíz, önállóan dolgozni tudó, jó problémamegoldó képességgel rendelkező kollégákat keresünk, B kategóriás jogosítvánnyal.

Előnyt jelent

Villanyszerelő, hegesztő, kőműves, burkoló, vízszerelő, klíma szerelő szakmunkás. Gipszkartonozási ismeretek, építőipari ismeretek (csempézés, PVC padló lerakás, vízszerelés stb.), targonca jogosítvány.

Amit kínálunk

Nettó 400.000 Ft kezdő fizetés próbaidő alatt, +40.000 mozgóbér,  évente kétszer béremelés, változatos munkavégzés.

Céginformáció

MOBILAINER PROPERTIES Kft. dinamikusan fejlődő, konténerek és modulházak építésével foglalkozó cég, Halásztelken, jó közlekedési lehetőséggel, közel az M0-áshoz. Szükség esetén a szállás is megoldható!

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Mobilainer Properties Kft